Aš, Julie and Julia

Kaip ypatingai ‘kieta’ virtuvės šefė,nuspręndžiau pažiūrėti filmą apie maistą. Tiksliau, apie dvi tikras nuostabių moterų istorijas. Su Moters Diena mielosios!!!!!!!!!!!!!!

Julie and Julia

Julia Child (veiksmas apie 1950-tuosius) buvo ambasadoriaus (ar kažkas tokio) žmona kuriai norėjosi kažkokia veikla užpildyti bėgančias dienas ir pradėjo mokintis virtuvės meno Paryžiuje. Julie, panašiai kaip ir aš, dažnai pradėjusi kažką taip ir neužbaigdavo. Taigi vieną gražią ar nelabai, dieną, jai kilo išganinga idėja rašyti blogą. Tikslas – pagaminti 524 Julia Child receptus per 365 dienas. Taip 2002-aisiais metais, Julie pradėjo savo nuostabią kelionę .. virtuvėje. Pasakiškas filmas!

Kadangi Youtube yra jėga ir aplamai, technologija šiuo atveju yra super jėga, aš galėjau stebėti (su akiniais per kompiuterio ekraną) tikrąją Julia Child, vedančią savo kulinarijos laidą. Nuostabiai charizmatiška, linksma ir paprasta moteris. Moteris, kuri (ir aišku Meryl Streep ir Amy Adams filme) įkvėpė mane pabandyti gaminti, o taip! – mousse au chocolat (pavadinkime tai šokoladiniu purėsiu, nors įtariu kad tai vadinasi putėsis :D)! Jūs įsivaizduojate! Ir pati dar sunkiai galiu patikėti (net seniai suvalgius šį gardėsį) kad aš tai padariau ir kad man pavyko! Aišku buvo aukų:

  • keturi kiaušiniai ir stiklinė cukraus atsidūrė kažkur kriauklės vamzdyje
  • vaikai džiaugėsi filmukais (auka aš, dėl sąžinės graužimo)
  • papildoma kelionė į parduotuvę trūkstamo cukraus
  • ir aišku šiek tiek pasklidusių nervukų (ir ne tik) tikslui pasiekti.

Bet užtat turiu:

  • naują virtuvės įrankį vardu spatula 
  • rankinį kiaušinių plaktuvą, tą senovinį
  • purų ir skanų mousse au chocolat! (tiksliau turėjau..)
  • nuostabią pasitikėjimo dozę!
  • ir dar naują įrašą bloge!

Silpnumo akimirką norėtusi ir man žiebti štai tokį challenge (užduotį? išbandymą?) sau kaip Julie, bet hmmm, su savo pažadų nesilaikymo rekordu, bijau kad ant mano nuostabios sąžinės ir taip jau yra daug neužbaigtų priminimų..

20170306_194645

Tad šį kartą tiek. Nors mano mousse au chocolat nuotraukoje šiek tiek primena kai ką kitką, neapsigaukite!!! Purumas ir skonis buvo kaip restorane!!

Bučkis dručkis!!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s