Su Naujaisiais Metais???

25 Rugsėjo 2016:

Halou halou, pažadukas prisistato… Mano popierinis gyvenimas, nu ir vis užpuolančios knygos, tiesiog užvaldė kasdienybę. Taip kad atsargiai su viešais pažadais!! Paskui naktimis ramiai miegoti sąžinė vis trukdo, ir dieną vis kaip koks baisiai įkyrus musiukas primena – tu pažadėjai, tu pažadėjai viešai … Ir taip tėti, tai veikia! Gal ir po metų, bet veikia 😀 Pažadas mintyse ar ant lentos namuose būtų tyliai ir staigiu rankos ar minties judesiu panaikintas. O štai viešasis pažadas (hmm, įdomu gal vistik aš viena jį ir teprisimenu!!), kaip koks šašas ir lieka prilipęs.

Taigi, nuo ko pradėti. Hmm, gal pirmiausiai reiktų užbraukti net keletą įrašėlių?? Bent jau šiuo atžvilgiu esu tikra šaunuolė 😀 Dar vienas, tiesiog milžiniškas mano noras netrukus taps realybe ir apturės garbę būti išbrauktu.

Dabartis (acheemmm), 26 Sausio 2017, 23:45

………………………………………………………………………………………………….

Rašytojos blokas. Kaip gi kitaip. Tik didžiai didžio (acheemm) rašytojo blokas.. Bet aš sugryžau!!! Be pažadų!!! Reikia tik prisiminti, joooookiųųų pažadųųųų!!

Po teisybei tingiu aptarineti ką nuveikiau.. Bet didžiuojuosi 2016-aisiais! Didžiuojuosi savimi! Ir su džiaugsmu žengiu į 2017-uosius. Gyvenimas yra toks nenuspėjamas! Nuoširdžiai graudinuosi iš man suteiktų galimybių, praradimų ir būsimų atradimų. Klaidų buvo ir bus, bet tai juk reiškia kad mes gyvename taip??

P.S. Šio vakaro įrašas tik telefoninis (ne, ne tefloninis!!), įdomu kada jis pasieks jus mieli mano skaitytojai 🙂

Tikroji dabartis. 10 Vasario 2017, 16:15

Su Naujaisiais Metais mielieji!!!!!!!!!!

ss72hcg35-090b1003-2f13-4daf-9bb5-abdee1324e69

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s