Norų/pasiekimų Užrašymo Prasmė

Kuomet nuspręndžiau pradėti rašyti blogą apie savo taip vadinamą norų/pasiekimų sąrašą, man buvo iškeltas klausimas (labas, tėti 🙂 ): kodėl? Kodėl viešai? Kodėl ne namie, tiesiog ant kokios lentos ar lapo? Taipogi, dar visai neseniai diskutavome ir tema ar viešas šių norų/pasiekimų paskelbimas turi vertės.

Taigi, drįstu teigti, kad štai šis tortukas nuotraukoje, kažin ar būtų išvydęs dienos šviesą jei ne Norų Kibirėlis. Kažin ar aš galėčiau didžiuotis tuom kad savo sūnui galiu iškepti tortą ir sakyčiau visai ne prastą (aišku patylėsim apie tragikomediškus torto darymo reikalus..).

20160528_082051

Be abejo, yra ir bus daug pliusiukų kuriuos išpildžius norą/pasiekimą tiesiog užsidėsiu be tolimesnės matomos vertės. Taip, padaryti šimtas atsilenkimų ir baigėsi tuo šimteliu, padaryti keli origami ir teliks tais keliais lankstinukais. Tačiau, gyvenimas yra tik vienas, ir žinau kad geriau jau pabandyti padaryti tai nors vieną kartą anei nieko nedaryti. Kiekviena naujai išaušusi diena yra  nauja galimybė, lai joje būna nors vienas naujas veiksmo gūsis anei tik užgimusi ir dienos gale užblėsusi mintis. Net ir tie lyg ir beverčiai pliusiukai įneša gėrio į mūsų sielas ir gal net nejučia mums, kviečia mus žygiuoti pirmyn, truputėlį drąsiau link turiningesnio ar labiau save mylėti kviečiančio gyvenimo. Gal viešas norų/pasiekimų užrašymas yra skirtas ne visiems, gal kitam būtent ant sienos pakabinti norai suteiks postūmio, tačiau aš begalo džiaugiuosi šiuo savo spręndimu. Taip, be abejo, man visų pirma tiesiog patinka rašyti (stipriai prunkštelim dėl šio veiksmo dažnumo), ir antra, jaučiu atsakomybę už viešai paskleistą žodį. Trečia, tai yra smagu! Aš turėsiu nukeliauti į Peru, bandyti naujus patiekalus, privalėsiu įpainioti į savo kasdienybę naujoves kurias pati paleidau į interneto platybę ir būtent tada kada aš būsiu pasiruošusi tai įvykdyti/pasiekti. Galiausiai, rašyti yra gera mūsų sielai, net jei tuos užrašus pamatys tik mažas pro šalį ropojantis voriukas ar aplink šmirinėjanti pelytė.

Nuoširdžiai tikiu kad viešai ar tik Jums matomi užrašyti norai/pasiekimai yra daug geriau nei kažkur mintyse išėjimo nerandančios galimybės.

Bučkis dručkis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s