Akistata su Savimi

Ar Jums taip nutinka, kuomet suprantate kad naujai atrasta žinia/įgūdis, jau senų seniausiai yra sėkmingai praktikuojamas daugelio žmonių, net ir artimųjų tarpe? Ir tik Jūs kaip koks praregėjęs kurmis, pagaliau pamatote tą įgūdį ar elgseną tikroje šviesoje..

DSCF0360

Šie, 2016-ieji metai, tiesiog ypatingai mane verčia jaustis tuo praregėjusiu kurmiu. Ir taip, aš begalo tuo džiaugiuosi ir esu dėkinga gyvenimui ar likimui už tai. Netgi už suvokimą, kad sava valia, jau kokius 15 metų namuose (ir ne tik) rengiausi kaip valkata (tik švariais rūbeliais)..

Dar rudenį (t.y. prieš pusę metų), aš ranka mojau į kėlimosi anksčiau naudingumą ir tai praktikuojančius žmones laikiau, na, tiesiog antžmogiais. Aš kad kelčiaus anksti ryte?? Jums gal varžtelis koks iškrito, galvodavau mintyse. Ir še tau kurmi, nors pakolkas keliuosi 45 minutėmis anksčiau, ateityje būtinai šoksiu iš lovytės minimum valanda anksčiau. Ir taip, dabar suprantu kodėl verta praplėšti akytes nauju laiku. Gal pirmąsias dešimt minučių ir atbunda apakusio kurmio aidai dėl ir man pasisukusio varžtelio. Tačiau neužilgo tie aidai nutolsta ir aš labai džiaugiuosi dėl paankstinto kėlimosi. Tarp kitko – labiausiai nervinės ląstelės (ar kažkas su tuom susiję) pailsi nuo 22 iki 02 val.

Dar prieš keletą mėnesių mėgau mintyse kurti visus įmanomus siaubo scenarijus apie būsimus kivirčus ir įvykius. Taip, kuomet įsiaudrinus visa ateitis atrodo griūnanti, nyki ir baugi, ir kuomet, dabartyje tiesiog reikėtų toliau skutant bulves galvoti apie esamus reikalus, planus ir kitą širdžiai malonią veiklą. Kuo mažiau mintyse vietos ateities konfliktams ir nemaloniems įvykiams, tuo daugiau atsiranda ramumos širdyje ir vietos idėjoms ar spręndimams.

Dar prieš geras kelias savaites, gražesnių, brangesnių rūbų, indų, daiktų taupymas atrodė norma. Išeiginėms progoms. Nuo šiandien, praregėjęs kurmis jau mokinasi kasdienybėje naudoti tai kas geriausia, netaupant kažkuriai dar neaišku ar kada išaušančiai dienai. Pabrėžiu – mokinuosi! Nes išeiginiai stalo įrankiai vis dar lagamine, toli nuo virtuvės 🙂

Ir pabaigai. Dar žiemą alsavau daiktais apkrautuose namuose ir gyvenau požiūriu kad pirkinių kiekybė tolygu gyvenimo kokybei. Bet čia jau nesiplėsiu, minimalistinio gyvenimo būdo tema Jums jau žinoma, ypač artimiesiems, kurie jau nuoširdžiai pradėjo rūpintis mano minčių ir veiksmų nukrypimu 🙂 Myliu Jumis!

Bučkis Dručkis

Advertisements

2 thoughts on “Akistata su Savimi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s