Gyvenimo Trapumas

20151030_153317 (2)

Vietoje šimto klausimų kodėl likimas turėjo sustabdyti gero, protingo ir talentingo žmogaus širdelės plakimą, turbūt būtų prasmingiau siekti, kad suvokimas gyventi Čia ir Dabar (o ne kai uždirbsiu tiek ir tiek, pasieksiu tiek ir tiek ar tiesiog laukiant ‘tinkamos’ progos) išliktų su mumis ne tik supratimo apie bet kada galinčią nutrūkti gyvenimo gijos akimirką, bet kiekvieną mums naujai išaušusį rytą.

Atėjus tai akimirkai, manau kad retas kuris džiaugsis atidirbtomis valandomis brangiai mašinai, batams, auskarams ar kitiem materialiems dalykams. Manau kad retas kuris džiaugsis visomis praleistomis galimybėmis ir neišpildytom svajonėm. Tačiau susidūrę su netektimi, nors ir suvokdami ką mes ištikrųjų prarandame, ir toliau uoliai mirkstame savo saugioje, skirtoje ne tikriesiems troškimams ir toli nuo artimiausiųjų kasdienybėje.

Žmogus, kurio neteko būrys artimųjų nebuvo man artimas ar draugas. Tačiau į Ją žvelgiau su pagarba, ne tik už tai kad nuostabiai išmanė savo darbą, bet ir už požiūrį į gyvenimą. Tad skaudu suvokti kad žmogutis, kurio kėdėje dar vasarą norėjau snausti, šiandien jau ilsisi amžinam.

Tuo pačiu tai verčia susimąstyti kad tai gali nutikti kiekvienam, ir suvokti koks dar ilgas neišpildytų svajonių sąrašas, kiek dar liko daug nuveikti ir atrasti. Koks svarbus laikas su artimaisiais, kuris praėjęs niekad nesugrįš. Ir kaip atėjus naujai eilinei, pilnai rutinos dienai, tai prisiminti?

Dar šiandien išlankstysiu dėžutę mylimam sūnui, vietoj pasakymo kad gal kitą dieną. Šiandien ir rytoj bus ne per vėlu paskaityti pasaką. Šį savaitgalį iškepsiu tortą Jai. Nuo rytojaus pradėsiu keltis anksčiau tam, kad galėčiau ilgiau džiaugtis man suteiktu gyvenimu. Kokį mažą žingsnelį galėtumėte žengti Jūs? Kokios svajonės, kad ir labai mažos, galėtumėte pradėti siekti nuo rytojaus? Nuo šiandien? Nuo dabar pat?

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s