Londonas. Paskutinis Dublis. Phewww

Idėja buvo aplankyti penkias naujas vietas Londone. Kada tai pavirto į penkis rašinius, velniai žino. Beveik metams praėjus nuo blaškymosi po Londoną, pagaliau prisiruošiu padėti tašką ir užbraukti dar vieną įrašėlį. Beveik praėjus metams!! Tiesiog nuostabu..

Taigi, turiu prisipažinti, kad mano atmintis gana trumpoka ir labai dažnai pamirštu (patingiu) užsirašyti kur buvau, ką mačiau ir t.t. To pasekoje, paskutinis Londono dublis susidarys iš nuotraukų, kurios tikrai žinau yra iš Londono 🙂 Taipogi, iš nueitų žygių daug liko neužfiksuota. O pražygiuota buvo daug, kartais sunkant ratus aplink ta pačią vietą ir ieškant išėjimo. Taigi, siūlyčiau ir jums, tiesiog žygiuoti Londono centre nežinoma kryptimi ir taip atrasti nematytų mažų gatvelių ir gražių namelių. Mūsų ratai sukosi pagrinde aplink Leicester Square, Covent Garden ir Piccadilly. Pamatėme ir vietinių Anglijos žvaigždučių, ir stebuklingų ledų ragavome, kurių efekto mums daugiau niekur kitur nepavyko aptikti – begaliniškos juoko dozės. Deja, kurioje tai ledainėje atsitiko – kipšas žalias težino. Itališkoje ledainėje, patogiai stebint praeivius gatvėje. Tikiuosi ten dar sugryšime, jeigu tik rasime kelią 😀

20150623_141746

Tiesiog šiaip pasukome kažkur ir štai atsidurėme šioje mieloje gatvelėje – linksmų namukų oazėje 🙂

20150623_143812

The Albert Memorial, Kensington sodai. Priešais Royal Albert Hall. Blyn už kampo Kensington rūmai pasirodo buvo … Teks sugrįžti!!

O štai čia kokią netikėtą vaivorykštę aptikom! Linksmos nuotaikos užtaisas 🙂

20150623_152823

20150623_152848

Nors vienoje vietoje susiprotėjau prigriebti lankomo kampelio pavadinimą 🙂 Superinis Neal’s Yard šalia septynių gatvelių (Seven Dials) susikirtimo. Sankryžos kurioje susikerta septynios gatvytės taip ir neįamžinau, tokie keli ne ypatingai simpatiški veikėjai vaizdą gadino.
20150623_153006

Viskas, Londonas Londonėlis užskaitytas!

Bučkis Dručkis

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s