Mano Ratai Buvo Du

Ar tai pakerėta minimalistinio gyvenimo būdo, ar šiaip proto nušvitimo, į savo gyvenimą pasikviečiau dviratuką. Žinau, daugumai tai kasdienybė, o aš su dviračiu mustais gilioje jaunystėje tik važinėjau. Pvz: anksti ryte į naktinę pirkti cepelinų, dvi damos ir vienas dviratis 😂 Ir taip, alkoholis čia buvo niekuo dėtas.

2016-03-18 12.07.36

Gryžtam į dabartį. Su stipriu ryžtu griebiu savo dviratuką, mažąjį pakeleivį kuris šimtą kart geriau nei aš skrieja, ir išlekiam pasibandymui. Gryžau su savo priemone, švari ir be mėlynių. Sekančius kartus jau lėtai skrieju viena. Pasaka! Iki pirmo kalnelio. Tuomet jau lekuoju, pušku į kalnelį su iškištu liežuviu jei tik niekas nemato. Taip, iki tikros dviratininkės man dar toloka ir pagal apsimuturiavimo rūbais kiekį, tragikomedišką pėsčiųjų ir kitų kliūčių aplenkimą ar apvažiavimą, bet aš tobulėju! Antai galvą jau išdrįsau pasukti atgalios pažiūrėti, gatvele pavažiuoti.

Ir štai po pasivažinėjimų, taip sakant aplink savo trobą, pagaliau pasiekiau pirmąjį savo dviratininkės tikslą. Sėdim kartu su dviratuku,  normaliu paros laiku ir grožimės upe – kanalu, pavasario laukiančia gamta, linksmai klausausi kvykiančių žąsų ir čiulbančių paukštelių. Pasirodo, dešimt minučių ir aš esu už miesto! Nu tiek to, man naujokei – 15 min 😊 Žinau kad atgalios reikės, praradus visą orumą, lekuoti ir puškuoti į kalnelį, tačiau kokia ramuma širdyje, kokia pakili nuotaika, pasididžiavimas savimi ir judėjimo džiaugsmas! Pasaka!

2016-03-18 12.01.48

Bučkis Dručkis xx

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s