Minimalistinis Tiny House / Mažasis Namelis

Išsikraustau. Ne iš proto. Į mažąjį minimalistinį namelį. Gal kada nors.

Pristatau – augantis Tiny House Movement – minatiūrinių namukų judėjimas (o gal dardėjimas?).

Tiny House/Mažasis Namelis

Namukas, kuris turbūt yra mano svetainės dydžio, ir kuriame telpa virtuvėlė – svetainė, tualetas, dušas, miegamasis (‘antrame’ aukšte). Apsižvalgiau savo svetainėje. Mano mažajame namuke anei virtuvei, anei dušui ir tualetui, anei miegamojo baldams vietos kaip ir nebelieka 😀 Bet vis daugiau žmonių statosi šiuos namukus, ar tai ant ratų ar be. Reikia namus tvarkytis? Be problemų! Šnai šnai ir per gerą valandą generalinis tvarkymas gatavas (tiek to, mano atveju per geras tris valandas). Kaimynai ar žolės spalva nepatiko? Brmm brmm, ir nudardėjai kitur 🙂

Vienas didelis bendras kambarėlis

Aš netgi drįsčiau teigti, jog šio namuko savininkui laikas pamažinti esamų daiktų kiekį 🙂 Šio statinio teigiamų punktų gausu – su ratukais tu gali gyventi bet kur, daug mažesnės namo išlaikymo išlaidos, taipogi dažniausiai tokie namukai statomi iš ekologiškų medžiagų. Į tokią mažą turimą erdvę, kad ir kaip norint, silpnumui apėmus naujų, kažin ar reikalingų daiktų, niekaip nepritempsi. O pritempus tuoj teks kelti išvalymo balių. O ir kaina! Antai, Tiny House UK pastatys tokį namuką pradedant nuo 10 000 svariukų..

Nors šiuo metu niekaip neįsivaizduoju savęs gyvenančios tokiame namelyje, vistik galiu įsivaizduoti kokia vidinė ramuma plazdena tokių namukų savininkų širdyse ir mintyse..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s