Minimalizmas ir Naktiniai Lovos Staleliai/Spintelės

2016-02-26 16.17.18

Ir kas galėjo pagalvoti kad mano antai nesėkminga gražių (įperkamų) naktinių stalelių/spintelių paieška šiandien man taps dideliu džiaugsmu. Tų stalelių/spintelių neturėjimo džiaugsmu.. Kas čia tokio džiaugsmingo? Ogi, labai paprasta – tuščia erdvė prie lovos (ir dar turbūt koks šimtas pingų) 🙂 Tik tiek. Prie mano lovos nakčiai apsigyvena tik telefonas, dar kartais knyga ir akinaičiai. Ryte šie daiktai vėl iškeliauja į savo vietas. Išskyrus telefoną, jis drįsčiau teigti yra tikras benamis besiblaškantis po svietą 🙂

O jeigu aš vistik būčiau radusi tuos norimus stalelius/spinteles prie lovos? Spėju kad ten jau turbūt nuolat kauptų dulkes pora knygų ir keletas kitų antai tikrai reikalingų niekučių. Stalčius ar lentyna, tikrai su džiaugsmu kauptų dar ir kitas dešimtis daiktų daiktelių.. Negi laikysi tuščią???

Šiandien peržvelgiant sukauptą turtą, man bent jau nereikia gaišti laiko išvalant tuos stalelius/spinteles nuo sukauptų papildomų daiktų daiktelių. Ir tik nuo šiandien aš pradėjau visiškai kitaip, su vidiniu ramumu ir džiaugsmu, žiūrėti į tuščią vietą kurioje pagal bendrą suvokimą turi būti naktinis lovos baldas.

Kas gyvena ant Jūsų naktinių lovos baldelių? Kas slepiasi jų stalčiuose ir lentynose??

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s