Minimalizmas ir Vestuviniai Bateliai

20160219_095208Apimta stipraus ryžto išsitraukiu savo vestuvinius batelius, laikas atsisveikinti. Idėja buvo – kelialapis į ebay. Atidžiau apžiūrėjus matau kad pardavinėti už kelius pinigus nėra prasmės. Vis dar apimta ryžto nuspręndžiu batukus išsiųsti į nereikalingų rūbų/batų konteinerį. Hmm, gal nufotografuoti vistik? Mano vestuviniai bateliai …  koks švelnus ir oranžinis vidus … kaip gražiai jie ant tos palangės atrodo … ir kaip aš galiu juos išvežti į konteinerį??????

Penkis metus šie bateliai gulėjo giliai mano spintoje ir man jų tikrai nereikėjo. Dabar, ištraukus juos į dienos šviesą ir suvokus išsiskyrimo momentą, gailu… Gailu išnešti iš namų kas tik užėmė vietą ir kaupė dulkes mano spintoje. Įdomu kiek dar tokių daiktų slaptosi namų užkampiuose, o taipogi ir mano mintyse???

Gal kas žinote kam tikrai labai reikėtų batukų? Kitaip, su didele atsisveikinimo ceremonija nešiu dėžutę į šaltą didelę žalią dėžę …

P.S. Bateliams pasisekė išvengti mano atsisveikinimo ceremonijos ir greit turės naujus namučius. Tikiuosi ne dulkių kaupimui!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s