Popietė Su Harry Potter

Harry Potter (HP) manau jau niekam pristatinėti nereikia. O jeigu vistik kažkokiu neapsakomai neįmanomu būdu kažkas nežino kas HP yra, ‘persiprašau’, bet jums būtina išlįsti iš tundrinio urvo!!!

Taigin, judam prie reikalo 🙂 Pirmiausiai stovite eilėje. Kokio ilgumo? Tai jau priklauso nuo jūsų sėkmės (arba kuo vėliau tuo ilgiau stovit). Iš šios eilės patenkame į kitą ‘ala’ eilę su laukimą greitinančiais video ir bandančia pralinksminti darbuotoja. Tuomet kino salė su linksmu barzdotu dėde. Trumpam, bet labai smagiai. Tuomet, nesakysiu kas (čia tiems kas dar žadate ateityje apsilankyti HP Londono studijoje), bet aš taip ir galvojau!!! Po ‘nesakysiu kas’ seka Hogwarts pagrindinė salė, aišku tik be sklandančių žvakių ir gražiųjų lubų. Tarp kitko, lubos matytos filme, realiai buvo turbūt mano vonios dydžio!!! Bet vistiek begalo gražus kūrinys. Aišku salėje dar buvo ir visų pagrindinių dalyvių mumijos, valgiai ir t.t.

20150822_144027

 

 

20150822_144538

Išėjus iš salės, laukia visa kita. Tas visa kita, nu visa kita kas buvo HP filmuose 🙂 Tingiu pasakoti. Bet man per akis užteko. Viskas išbaigta iki mažiausių detalių, pasaka! Labai patiko Weasley’s namai (aišku studijoje tai viena nedidelė erdvė). Ir peilis pats pjaustė, ir indai patys plovės ir virbalai patys mezgė 🙂 Kai kuriems žmonėms matau nedaug ir reikia iki pilnos laimės 🙂 HP miegamasis, svetainė, Dumbledore’s ofisas ir t.t.

20150822_154633

Po viso šito ir dar ką tingėjau paminėti, sekė 9 ir trijų ketvirtųjų traukinio platforma su originaliu traukiniu (ta prasme kuris važiavo filme, normalus tikras traukinys 🙂 ) Viduje kaip priklauso, gaila tik atsisėsti nebuvo galima. Biškutį ant turistams padarytų kėdučių prisėdome 🙂

20150822_162613

Aišku tuom dar viskas nesibaigė (o pergyvenau jau širdelėj baisiai kad jau į realų pasaulį teks išlįsti), juk reikia ir butterbeer paragauti 🙂 Per saldu, bet visai skanu buvo, ir ūsiukus šiokius tokius paturėjau.

Galvoju ar man dar savo marazmus rašyti ar jau praradau ir tuos kelis beskaitančius? Tiek to, dar paburbuliuosiu.

Užkandus ir apsidžiaugus kad vistik dar ne pabaiga, keliaujam toliau. Dviaukštis ar triaukštis nebepamenu autobusas, HP storulio dėdės namas, kreivasis tiltas (blyn gaila kad žmoniu daug buvo, taip norejau viena palakstyti ir visais kampais nufotografuoti šį šedevrą) ir aišku šachmatai. Tiesą pasakius, skulptūros o ne šachmatai. Kaip ir filme, didžiuliai, net didesni nei galvojau ir bent jau man super grožis!

20150822_165455

20150822_170146

Taipogi šiokių tokių techninių vaizdelių paveizėjom ir baisųjį vorą turėjom praeiti. Brrr, nors ir netikras, bet baisus bjaurybė, ir jau tikrai didesnis už mano vonią!! Aišku paskutinis gardėsis buvo Hogwarts pilis. Oi ne! Kaip aš pamiršau, tikras vėplys aš, gi alėja! Ech, žiūrėjau į kiekvieną parduotuvėlę akis panarinusi, gaila tik kad į vidų negali įeiti 😦

20150822_171958

Nu va, o dabar jau galima jau ir prie pilies prieiti 🙂 Kaip čia pasakius. Grožis į kurį įeiti negalima 🙂 Ką čia daugiau ir bepridursi. Nu nebent paskutinį tašką – tai HP ženklo parduotuvę. Laksčiau kaip mažas vaikas saldainių parduotuvėje. Kokie puodukai faini! Žemėlapis kuris rodo visų buvimo vietą! Besikandžiojanti knyga! Burtininko lazdelės! Tik šluotos betrūko 🙂

20150822_173047

Pabaigai. Brangu, bet buvo tikrai smagu. Nuoširdi pagarba dekoracijų, kostiumų kūrėjams ir aišku J. K. Rowling už Harry Potter!

20150822_162706

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s