Itališkas Trupinėlis. Antra dalis

Likusios dienos niekuom nesiskyrė nuo pirmosios (dienotvarkės atžvilgiu), išskyrus vietovėmis. Aplankėme Malpagos pilaitę (tiksliau mažą dvariuką) su nuostabiomis freskomis (turbūt 500 metų senumo) ir šalia esančią bio energijos gamyklą kurios skleidžiamas kvapas… Deja, šiam kvapui aprašyti žodžių nerandu. Tačiau galiu paminėti, kad jums laaabai pasisekė nepatiriant tokios kvapinės galimybės!

Malpaga castle

Malpaga castle

Dar vienas vertas paminėti ‘objektėlis’ – Ristorante Convento dei Neveri. Kadangi paprasti mirtingieji gali čia tik pasiskanauti esamame restorane, aš save pakeliu į nemirtingųjų gretas 🙂 O buvo taip … ir ne kitaip. Atvykome prie pastato kuriame mes turėjome pavalgyti. Deja, tik įžengus pro paradines duris dauguma mūsų tikrąja to žodžio prasme išsižiojome, ir bent jau aš taip ir vaikščiojau išsižiojusi visą laiką.. Vietoje restorano mes papuolėme kaip į kokį tais ispanų muilo operos namą.

Restaronelis

Negana to, maloningasis vedlys dėdulė mus palydi į dar vieną salę. Pasaka! (Aišku žiurint mano akimis). Įėjimas, dalis sienų ir grindys – romėnų laikų statyba. Pasirodo, yra ir dar kietesnių nemirtingųjų, kurie šioje senoviškai modernioje vietoje rengia privačias šventes…

20150414_125317

20150414_125411

Ką gi, nors mano visa esybė norėjo likti gyventi šioje nuostabioje vietoje, keliaujame toliau. Kambariai su stiklinėmis grindimis. Puff, kas čia tokio tais, mes vaikštome ant archeologinių romėniškų kapaviečių! Mano diena patapo dar tobulesnė. Po įvairių bandymų telepatiškai suvokti ir sužinoti koki tai riteriai miega man po kojomis, mus ir vėl tempia kažkurrrrrr.

20150414_125943

20150414_130139

Taigi taigi, štai čia (tiksliau, nuotraukoje žemiau), jeigu jūs neturite kur dėti savo pinigėlių, galite sau iškelti privačius šeimos pietus, o gal nustebinti artimą ar šiaip kokios tai sriubos pavalgyti. Tad kodėl gi neužsisakius anai tokio privataus staliuko buvusiuose riterių (arba vienuolių, bet hmm, riteriai geriau vistik skamba) kambarėliuose.

20150414_125240
20150414_124633

Kaip visuomet, kas gražu tas greitai baigiasi ir mes keliaujame mūsų pamirštų pietų ragauti. Oi ne, maloningasis dėdulė dar kažką mums nori parodyti. Puff, išlikusi romėnų laikų koplytėlė. Šioje vietoje aš jau ir mikčioti beveik pradėjau. Mes tiesiog atvažiavome pavalgyti, o jie mat mums devintąjį pasaulio stebuklą nusprendė parodyti! Taip, plytelės išlikusios nuo romėnų laikų. Taip, freskos irgi romėnų. Puff, puff, puff… Ištyrinėjus visus sienos įskylimus, lubas ir grindis, aš su didžiu liūdesiu išsikrapščiau į vistik tiesiog restoranėlį …

20150414_130619

20150414_130404

Sekančią dieną mes ėjome – miesto parke. Ėjome daug ir toli. Ėjome ir ėjome. Lipome ir lipome. Pasiekėme ala viršų ir super naujiena! – lipame žemyn.. Juokas juokais, bet žinant mano meilią draugystę su wc, aš jau nenorėjau lipti anei aukštyn anei žemyn. Kadangi šiuo atveju kito pasirinkimo apart sekti mano gaują nebuvo, tad lekavau iš paskos, kol atsivėrę vaizdai privertė mane pamiršti nelabąją draugystę ir griebtis fotoaparato. Baisiai mieli namukai, senamiesčio gatvelės ir malonūs vaizdai į tolumą… Deja, piktadariai vedliai mūsų rojišką gyvenimą sužlugdo skubėjimu, po paraliais, į paskaitą????

20150415_111443
20150415_121008

Nea, aš pabaigsiu savo itališkus prisiminimus tomis akmeniu grįstomis gatvelėmis, istorija dvelkiančiais namais ir tolumoje snaudžiančiais Andų kalnais.

20150415_120902

Beje, norintiems keliauti į Italiją, Bergamo tikrai verta apsistoti. Valandėlė iki Andų pakalnių, valandėlė iki Milan miesto, nepilna valandėlė iki Como ežero ir dešimt minučių iki orouosto 🙂

Persiprašau už popierinę paklodę! Įveikusius finišo liniją kuo linksmiausiai sveikinu ir spaudžiu Jums internetinę leteną 🙂

Bučkis Dručkis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s