Itališkas trupinėlis

Italija. Oi kaip aš laukiau šios trumpos kelionės! Italija Italija Italija… Dar net nenusileidus iš oro aukštybių, aš atidaviau savo širdį šiai šaliai. Tad šiuo metu mano širdelėje kaunasi dvi puselės – Škotija ir Italija.

Italija

Vistik nusileidus ant tvirtosios žemės, mano (ir mano pakeleivių) planuotasis atostogų tingumas buvo greitai pažabotas.. Turime laiko išsikrauti daiktus ir privalome lėkti į paskaitas. Atsiprašau???? Taip ir sėdėjome visi akis degtukais pasirėmę ir išbrinkusius pilvukus nuo bado (tiksliau sakant, labai išalkusius) susiėmę. Negana to mūsų dar laukė gryžimas į viešbutį – pėsčiomis. Aparpuolis garantuotas. (Riebus riebus taškas). Vistik netikėtai (bent jau man) tai tapo viena iš šaunių šios dienos akimirkų. Senos akmenimis grįstos gatvelės, seni, pilni istorijos pastatai

Bergamo

Bergamo

ir verti dienos vargo vaizdai – žemumoje toliau besitesiantis miestas ir tolumoje mane stipriai šaukiantys gražuoliai Alpių kalnai. Oi, ir dar smagiai varginantys, bet iš viduramžių išlikę žemyn vedantys akmens laipteliai kuriais mes smagiai (arba laaabai nesmagiai) ir barškėjome žemyn (nuotraukos šone matosi visa paparaziu komanda:) ).

20150413_170315

Tad tiek šiam kartui, atbarškėsiu sekantį kartą su likusia itališka dalimi 🙂 Tikiuosi 🙂

Ačiū kas skaitėte arba neskaitėte 🙂

P.S. Man verkiant reikia išmokti fotografuoti!                                                                                               P.S.S. Visas šis trumpas rašinėlis turėjo būti paleistas į viešumą prieš geras dvi savaites 😀 Baisu!

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s