Internetas ir Įpusėtinukai

Idėja pabūti be interneto (beveik) kilo vargstant su mokslais. Deja, pasirodo šiais laikais yra gana sunku nepradėti nardyti po internetinę platybę.

mokslai

Juokingiausia patapo susipratus jog keturias savaites aš negalėsiu nieko pirkti. Facebook – apart negalėjimo parašyti asmeninių žinučių, jokio ilgesio veido knygai. Daugiau nesiplečiant, mano du nelemti nuklydimai buvo lėktuvo bilietų į gimtinę (jėėėėė) pirkimas ir nakvynės užsakymas šiame Anglijos kampelyje (nu gerai gerai, ir dar lankytinų Dorset vietų paieškos):

Lulworth

Visa kita kaip ir planavau, tik google paieškos nuobodiems mokslo straipsniams ieškoti.

Įpusėtinukai

O jų turiu gana nemažai. Paragauti ir pagaminti nauji patiekalai, įsigyti trumpi vasaros kursai (lyg neužtektų universiteto mokslų… Ech, kvailumui ribų nėra), patapimas savanore, turistavimas Londone, oi, ir dar žingsnis link savaitgalio Vokietijoje. Argi aš ne šaunuolė?

Naujai paragautus valgius aprašysiu prie kelionės į Italiją (tiksliau įmesiu kelias baisias nuotraukytes). Savo ‘kulinarinius’ sugebėjimus pateiksiu kuomet turėsiu visą rinkinį (10 valgių). Vasaros kursai – žinant mano meilę knygoms (teisingiau, reikėtų tai vadinti priklausomybe), nuspręndžiau papildyti savo galvelę korektūros žiniomis. Pakolkas vaizdelis nekoks.. Kad atėjus paskutiniąjai galėčiau ramiai iškeliauti, nutariau kad buvimas savanore būtų pats tas. Pasitaisysiu – lengvos formos savanore, nes daugiau mano savanaudiška siela neleido 🙂 Šiuo metu laukiu savo pirmosios aukos 🙂 Londonas. Čia turbūt bus keletas atskirų temų. Savaitgalis Vokietijoje. Muahaha, vieta lėktuve garantuota, tad beliko laukti rugpjūčio mėnesiuko! Oi kaip laukiu!!!!!!!!

Čiau Čiau xxx

Advertisements

2 thoughts on “Internetas ir Įpusėtinukai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s