Rašinėlis ne į temą, arba gyvenimas intravertės kailyje

Perspėjimas. Aš ne mokslininkė, tad logiškų sąsajų neieškokite..
Hola mielieji draugai ir artimieji, savo noru ir priverstinai susirinkę paskaityti mano rašliavonės 🙂 myliu jus xxxx !! Ką gi, norėčiau pradėti temą nuo šios nuotraukos:
Blyniukai

Taip, jūs viską gerai matote! Lėkštutė su trimis blynais. Labai ilgai diskutavau su savimi ar galėčiau šį šedevrą įtraukti į savo naujų gaminamų patiekalų sąrašėlį (kažkodėl regiu besivartančias akis ir klausiamai pakeltus antakius). Palaukit palaukit.. Žinant mane, esu ne itin kieta virėja naujų idėjų (realiai ne tik) atžvilgiu. O štai šioje nuotraukoje jūs matote mano panaudotą išmoningumą. Be recepto iškepti blynai su mėlynėmis. Jau matau juokingas išraiškas ir pakeltas rankas į viršų, į šoną ar į visas puses besiplaikstančias 🙂 Nieko tokio, aš galbūt nesuprantu daugelio dalykų kuriuos darote jūs.
Matote (arba nelabai po mano šedevro), mes visi esame skirtingi (šitos naujienos jūs dar tikrai nežinojote!) ir būtent ta proga palieku savo blynus ramybėje, tik leidžiu jums žinoti kad aš tvirtai stoviu už savo naują patiekalą!
Taigi, pereiname prie intraverto kailio..
Myers Briggs testą atlikau dar prieš metus, kurio rezultatus aš pamiršau ir į kuriuos turbūt net nesigilinau. Beieškant kiniečių blogerių (neklauskite kam), užklydau pas šią panelę: Young Adventuress . Čia mano žvitra akytė užkliuvo už straipsniuko apie keliaujančius intravertus. Būtent šios mergaitės dėka man atsivėrė akys ir aš pagaliau supratau paprasta žmonių kalba kas aš maždaug esu ir ką tas žodis ekstravertas reiškia:
• Buvimas intraverte nereiškia kad aš norėčiau gyventi miške, slaptoje trobelėje ant vištos kojelės! Priešingai, artimiausiems draugams ir šeimos nariams, galiu būti tikra rakštis užpakalyje ar kurioje kitoje nemalonioje vietoje.
• Konfliktai man yra baubas. Mano mintyse tai prilygsta kylančiam karui, kuriame būsiu subombarduota.
• Esu begalo dėkinga už internetą, nes man tai suteikia galimybę atlikti reikalus elektroniniu paštu, žinutėmis ar kitais netiesioginio bendravimo būdais.
• Šoko būsena sužinojus apie būsimus netikėtus svečius ir sujauktus (nieko neveikimo) planus.
• Atkalta atsisakymo kažkur eiti, sistema.
• Pamačius priešais ateinantį žmogų, didžiulis noras kiaurai prasmegti į savo telefoną arba blogiausiu atveju į šaligatvį.
• Buvimas tarp nelabai artimų man žmonių, gana dažnai mane vargina. O buvimas vienai tarp visiškai nepažįstamų žmonių tolygu audrai. Hmm, perdedu, gal labiau mažai audrai 🙂
• Didžiulė meilė knygoms, mano namams, sofutei ir tam tikrom personom.
Mano turtas
• Jeigu turiu vairuoti ten kur dar nebuvau, aš imsiuosi visų karinių priemonių numatyti laukiančius netikėtumus ir jei nuspręsiu kad būsimų netikėtumų yra per daug, saugiai liksiu savo karinėje bazėje. Baisu ane? Gera žinia kad aš taisausi!!
• Viešas kalbėjimas. Uch, baisiau ir būti negali!!!
Ar vis dar skaitote? Liuks. Tikiuosi kad nuo šiol jūs labiau žinosite kaip elgtis su mano karališkaja asmenybe (hm hm hm). Vistik baigiant rimtesne gaidele, pasaulyje kas trečias žmogus yra intravertas (taip teigiama, aš neišgalvojau) ir tereikėtų šiek tiek atidžiau apsidairyti kad pamatytumėme mus supančius mielus santūrius žmogučius.
Gaila, bet neradau lietuviško MBTI testo. Jeigu noretumėte sužinoti kuri iš 16 asmenybių esate jūs, užeikite čia: 16 Asmenybių
O čia šiek tiek tobulesnė instrukcija kaip elgtis su intravertais : Instrukcija

Labai įdomu kas jūs esate?

Advertisements

2 thoughts on “Rašinėlis ne į temą, arba gyvenimas intravertės kailyje

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s