Mano lengvėjantys norų išpildymai

Pirmiausia turbūt reikėtų pradėti nuo dar vieno mano išpildyto ‘noriuko’. Tarp kitko seniai išpildyto 🙂
Prašom:
20150226_190858

Dešiniame šone galite pasigrožėti mano broliuko menu 🙂 Tiesiog negalėjau neįtraukti į kadrą!! Taigi, ši mažoji misija jau įvykdyta. Aha, tikriausiai ir vėl dėl lengvumo nebūtų galima ginčytis, bet aš pabandysiu.. Kadangi gyvenimas labai mėgsta įterpti nelabumo akimirkų, jų buvo ir šio noro išpildyme. Būtent tą savaitę vakare buvo labai įdomūs filmai ar tiesiog labai fainos laidos…Bet aš nugalėjau!!! Jop, atrodytų lyg medalio nusipelniau.

Toliau. Pradėjau vykdyti dar keletą norų iš kibirėlio. O taip, nesitikėjote?? Muahahahaaa (myliu šį išsireiškimą) 🙂 Vieną iš jų aš dar pasilaikysiu sau, bet štai kitą, mielai parodau 🙂
20150310_084259

Šiuo metu aš esu trijų loterijos bilietų savininkė. Teisybės dėlei nei vieno bilietuko savininkė. Bet esmė tame kad aš pradėjau pirkti loterijos bilietus. Pagal kiaulystės dėsnį jūs matote mano pirmąjį bilietuką, kuris man laimėjo 2 svariukus, nes kiti du bilietukai man jau tik gražią špygutę įraitė.. Nesvarbu, aš nepasiduosiu iki kol nenusipirksiu savo 50-ojo bilietuko. Taškas.

Šiandienai užteks. Nakt nakt

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s