Juk oro pilims statyti leidimo nereikia?

Sveiki atvykę į mano mažąjį norų kambarėlį. Mintis sukurti savo bloga kilo šios mergaitės dėka: http://completingmybucketlist.co.uk/, kuriai atsibodo gyventi nuobodžiai. Kitų mus siejančių dalykų viešai neaptarinėsime 🙂 Kadangi gana nemaža dalis mano mielo gyvenimo jau praėjo, manau kad atėjo laikas ir man pagaliau pradėti pildyti savo mažas ir dideles ir gal net rožines svajones 🙂 Savęs nepristatinėsiu, nes apart jūsų mielieji, nesitikiu ne ‘vietinių’ lankytojų. Jeigu vistik kažkam iškils klausimų, nesivaržykite, mielai viską papasakosiu (juokauju, vienintelė įmanoma informacija tai mano batų dydis).

Šį blogą skiriu sau ir Jums, mielieji draugai ir artimieji, tam kad mane paskatintumėte ir reikalui esant primintumėte man mano viešai išdėstytą norų/’pasiekimų’ sarašėlį. Taipogi skiriu jums po viena galimybe prideti viena įrašą į mano kibirėlį, tik su protu!!!!! Bo kitaip kartu pildysim tai ką sugalvojot 🙂

Taipogi atsiprašau už visus būsimus nesusipratimus šiame bloge dėl mano seno amžiaus ir mažos draugystės su technologija!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s